Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Оборище
582 025 €
1 138 341.96 лв.

(4 042 €, 7 905.46 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 18:00 на 21 април, 2026 год.
Обявата е посетена 465 пъти.
Площ:
144 m2
Етаж:
3-ти от 14

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg
Представяме Ви тристаен апартамент с включено паркомясто за продажба. Намира се в Театрална Парк Резиденс, затворен комплекс в престижния квартал Оборище, на метри от парк 'Заимов'.
Имотът е ситуиран във вход 'Д', намиращ се на етаж 3 с обща площ от 144.54 м2 и следното разпределение: дневна с трапезария и кухненски бокс с гледка към Витоша, 2 бани с WC, две спални, входно преддверие, тераса и складово помещение.

Паркомясто 2143 е включено в цената.

Сградата е с взет Акт 16.

Сградата е с подземна квадратура от 25 833,30 м2, надземни нива 44 065,59 м2 и общо РЗП 69898,89 м2. Резиденцията разполага със собствен вътрешен парк, озеленени интериорни пространства и общи тераси за отдих и забавление. На партерно ниво са предвидени супермаркет Кауфланд, козметичен център, кафене, магазини и фитнес на две нива.

Локация: кв. Оборище е eдин от най- престижните райони в столицата, предлага на жителите си отлична инфраструктура, в непосредствена близост е до парка Заимов, шест столични театъра и едни от най-важните здравни и образователни заведения в столицата. На пешеходно разстояние са забележителности на София, сред които Площад и градина около храм-паметник Свети Александър Невски , храм Св. София и Светия Синод, Градина Докторски паметник , Градина Банска и Парк Заимов .

Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За целта, свържете се с отговорния за офертата брокер