Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
град София, Драгалевци
620 000 €
1 212 614.60 лв.

(3 758 €, 7 350.01 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:00 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 241 пъти.
Площ:
165 m2
Етаж:
2-ри от 5

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg
Представяме прекрасен, модерно и уютно мебелиран четиристаен апартамент с атрактивен дизайн и две паркоместа, на удобна локация в района до ул. 'Еловица' в кв. 'Драгалевци', с бърз достъп до бул. 'Черни връх' и Околовръстен път.

Имотът се намира на 2-ри етаж в 5-етажна сграда с добре поддържан озеленен двор, кът за отдих, детска площадка и собствен паркинг.

Площообразуване:
обща площ - 165.93 кв.м;
общи части - 7.82 кв.м;
чиста площ 158.11 кв.м;
към апартамента има мазе с площ 3.08 кв.м.

Отоплението е на ток посредством климатици.

Към имота може да се закупят две паркоместа:
в сутерена на сградата на цена от 40 000 евро / 78233,2 лв.
надземно паркомясто на цена от 30 000 евро / 58675 лв.

Предимства:
обширни жилищни пространства;
благоприятно изложение;
отличен, спокоен район с бърз достъп до ключови пътни артерии;
две места за паркиране.

В полите на Витоша

Кварталът е един от най-предпочитаните в столицата, разположен в полите на Витоша, характеризиращ се с отлична инфраструктура, чист въздух, предлагащ спокойна и сигурна среда за живот. Районът има много добра комуникативност, в близост са бул. 'Черни връх' и Околовръстен път, училища, детски градини, магазини и ресторанти. Застрояването е предимно от луксозни вили, еднофамилни къщи и семейни комплекси.