Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Симеоново
1 100 €
2 151.41 лв.

(16.92 €, 33.09 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:00 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 66 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
1-ви от 5
Газ:
ДА
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg
Представяме Ви под наем чисто нов, слънчев апартамент в затворен комплекс Valletta Garden, съчетаващ комфорт, функционалност и спокойна жилищна среда. Жилището е напълно обзаведено и готово за нанасяне, като до момента не е обитавано възможност да бъдете първите му наематели.

Апартаментът е с практично разпределение и отлична естествена светлина през целия ден, което създава уютна и приятна атмосфера за живеене.

Разпределение:
входно антре;
просторна дневна с кухненски бокс и трапезария;
спалня;
баня с тоалетна;
тераса.

Характеристики:
изложение: юг;
етаж: първи жилищен над партер;
отопление: газ и климатици.

Дневната зона е светла и комфортна, с директен излаз към терасата, която допринася за усещането за простор и уют.

Обзавеждане и оборудване: Имотът е обзаведен с нови мебели и качествени електроуреди, осигуряващи всичко необходимо за едно съвременно домакинство. Подходящ е за наематели, които търсят готово за живеене жилище без необходимост от допълнително обзавеждане.

Локация: Комплексът е разположен на комуникативно място с бърз достъп до Околовръстен път и Симеоновско шосе, което позволява лесно придвижване до ключови точки на града.

Комплексът предлага:
контролиран достъп и 24-часова охрана;
детски площадки;
външен фитнес;
ресторант.

В района ще откриете разнообразие от магазини, заведения, услуги и удобен офис на куриерска фирма.

Допълнителни условия:
подземно паркомясто 200 / 391.16 лв.